Transport na lotnisko – Bielsko-Biała

W szerokiej gamie świadczonych usług przez firmę Woj-Tur nie zabrakło również przejazdów na i z lotniska!

Przewozy na i z lotnisk – bezpieczna i komfortowa podróż pomiędzy lotniskiem, a miejscem docelowym.

Transfery lotniskowe  są organizowane dla:

  • klientów indywidualnych,
  • grup (wyjazdy na szkolenia, konferencje),
  • gości
  • firm.

Pojazdy obsługujące zlecenia przewozy lotniskowe są przestronne, komfortowe, wyposażone w gniazda zasilania 220V, umożliwiające  podłączanie urządzeń multimedialnych jak laptopy, telefony komórkowe. W przypadku dużej ilości bagażu, istnieje możliwość wynajęcia przyczepy.
Obsługujemy kursy na lotniska na terenie Polski, a także poza jej granicami.

 

Zamawiając usługę transferu prosimy o podanie numeru lotu, miasto w celu potwierdzenia przylotu lub odlotu danego samolotu, numer kontaktowy do pasażerów podróżujących samolotem.

 

Lotniska regionalne krajowe oraz poza granicami kraju:
Miasto Lotnisko
Ostrava Mosnov
Katowice Pyrzowice
Kraków Balice
Brno Turany
Bratysława Ivanka
Wrocław Starachowice
Wiedeń Schwechat
Warszawa Okęcie
Praga Ruzyne
Poznań Ławica

Transport na lotnisko Bielsko-Biała - usługi na najwyższym poziomie

Długo wyczekiwany wyjazd zawsze wywołuje szereg emocji. Jednak tego typu wydarzenia wiążą się również z potrzebą załatwienia szeregu formalności, między innymi organizacji transportu na lotnisko. Wybór naszej firmy wiąże się z wieloma zaletami związanymi z komfortem i bezpieczeństwem. Nasi pracownicy to doświadczone osoby z kwalifikacjami, dlatego transport na lotnisko w Bielsku-Białej przebiegnie z zachowaniem wszelkich zasad ostrożności.

Dokładamy wszelkich starań, aby nasze pojazdy wyróżniały się wyjątkowo wygodnym wyposażeniem, zapewniając pasażerom komfortową podróż w miejsce docelowe.

Transport na lotnisko Bielsko-Biała - dlaczego warto się zdecydować?

Dotarcie na lotnisko na czas jest warunkiem, który należy spełnić, by dostać się na pokład samolotu. Niezależnie, jaki planują Państwo wyjazd, warto mieć pewność, że wszystko przebiegnie zgodnie z założeniami, zwłaszcza w kwestii dotarcia przed odlotem samolotu. Nasza firma oferuje szybki, bezpieczny oraz komfortowy transport na lotnisko przebiegający w przyjaznej atmosferze. Nasze działania skierowane są na dobro i satysfakcję klienta, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z maksymalnym zaangażowaniem oraz odpowiedzialnością.

Takie rozwiązanie zapewnia wygodną formę podróży, a nasze pojazdy są systematycznie serwisowane. Dzięki temu klient zyskuje pewność bezpiecznego dotarcia na lotnisko o właściwym czasie.

Transport na lotnisko Bielsko-Biała - dlaczego my? Zalety rozwiązania

Jesteśmy firmą z bogatym doświadczeniem, dzięki czemu przez lata działalności mogliśmy z uwagą poznać Państwa oczekiwania i potrzeby, by aktualnie móc się do nich dopasować. Dokładamy wszelkich starań, by budować pozytywne relacje z klientami, dlatego w razie wystąpienia jakichkolwiek wątpliwości, warto się z nami skontaktować.

Posiadamy wszystkie niezbędne pozwolenia, a także koncesje krajowe, jak i zagraniczne. Podróż z nami jest nie tylko komfortowa i bezpieczna, ale również miła i przyjemna.

Transport na lotnisko Bielsko-Biała - gwarancja jakości

Jesteśmy firmą świadczącą kompleksowe usługi wyróżniające się najwyższymi standardami. Dbamy, by nasze działania spełniały oczekiwania wszystkich klientów, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy z należytą uwagą i starannością. Oferujemy terminowe i niezawodne usługi transportowe, dzięki którym nie będą musieli się Państwo obawiać sprawnego dotarcia na samolot.

Samochody, którymi dysponujemy, pochodzą od znanych i renomowanych producentów, co świadczy o ich jakości. Wszystkie modele wyposażone są w pasy bezpieczeństwa, klimatyzację oraz szereg innych udogodnień. Od wielu lat zajmujemy się świadczeniem usług na najwyższym poziomie, a nasza praca wyróżnia się profesjonalizmem i rzetelnością. Dla naszych klientów przygotowaliśmy najlepsze samochody, do których serwisowania oraz czyszczenia podchodzimy w sposób odpowiedzialny. Pojazdy poddawane są regularnym zabiegom pielęgnacyjnym, by przez cały czas były estetyczne.

Facebook