Wynajem autokaru – Bielsko-Biała

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu środków transportu w postaci autokarów, autobusów, busów i samochodów luksusowych.

Udostępniamy nasze pojazdy dla realizacji następujących celów podróży:

  • wypoczynkowych: przewóz osób do miejsca celowego i dyspozycyjność autokarów w miejscu pobytu;
  • krajoznawczych: wycieczki objazdowe o celach poznawczych, kulturowych i oświatowych;
  • religijnych: wyjazdy na pielgrzymki;
  • sportowych: wynajem środków transportu na różnorodne imprezy sportowe, mecze, zgrupowania. Możliwość wynajmu transportu w ramach regularnych przewozów np. codzienne treningi sportowców;
  • służbowych: przewóz osób na konferencje, sympozja;
  • rodzinnych: możliwość wynajmu transportu dla mniejszej ilości uczestników (przysięgi, wesela itp.);
  • społecznych i oświatowych: wyjazdy zorganizowanych grup do teatru, kina itp. i wiele innych.

Organizujemy również wycieczki szkolne, przewóz uczniów na zielone szkoły i kolonie..

Po co wybrać wynajem autokaru - Bielsko - Biała?

Każdego dnia wiele osób jeździ w różne miejsca i potrzebuje transportu. Dalekie wycieczki, zwłaszcza te zorganizowane jak np. szkolne, wymagają znacznie obszerniejszego pojazdu, który przetransportuje większą ilość osób. Samochody osobowe, mimo że są najpopularniejszym środkiem transportu, są małe i nie dają tyle możliwości co autokary. Kiedy planują Państwo zorganizowanie różnego rodzaju wycieczek, uroczystości czy imprez to zdecydowanie warto skorzystać z tego typu usługi.

Bielsko - Biała - wynajem autokaru - zalety usługi

Wynajem autokaru to w dzisiejszych czasach bardzo popularny sposób na podróżowanie, zwłaszcza gdy zależy Państwu na przewiezieniu większej ilości osób na różnych dystansach. Nasza firma oferuje różnego rodzaju autokary, na różne okazje i ilości transportowanych osób. Posiadamy w swojej ofercie jakościowe autokary, które są bezpieczne, regularnie sprawdzane i spełniają wszelkie standardy krajowe i międzynarodowe. Oferujemy Państwu niezwykły komfort podróży, nasze nowoczesne pojazdy zawiozą wszystkich we wskazane miejsce. Nasi wyszkoleni kierowcy posiadają dobre umiejętności prowadzenia różnego typu pojazdów, a przy tym zapewnią bezpieczeństwo każdemu podróżującemu. Nasze busy wyposażone są we wszelkie dodatki umilające i poprawiające jakość podróży, wygodne fotele, pojemne bagażniki, nowoczesna technologia, czy klimatyzacja. Same korzyści i zalety w jednym miejscu. Każdy będzie z pewnością zadowolony, a przy tym nikt nie będzie musiał martwić się o podróż, czy obowiązek załatwienia oddzielnego transportu, tak aby wszyscy mogli się pomieścić.

Wynajem autokaru - Bielsko - Biała - korzyści

Nasza firma oferuje szeroki wybór autokarów, busów, autobusów i samochodów luksusowych na różnego rodzaju okazje od ślubów, po uroczystości rodzinne, wycieczki szkolne, pielgrzymki, czy różnego rodzaju podróże wypoczynkowe itp. Jeżeli zależy Państwu na odpowiednio dobranym pojeździe dostosowanym do Państwa wymagań i potrzeb to jesteśmy idealną firmą do tego zadania. Zajmiemy się całą podróżą, która będzie przede wszystkim bezpieczna i komfortowa dla wszystkich. Zawieziemy Państwa od punktu A do B w odpowiednio dostosowanym wedle potrzeb cenowo pojeździe, który sprosta każdym wymaganiom.

Bielsko - Biała - wynajem autokaru - dlaczego my?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem i wiedzą w zakresie oferowanych przez nas usług. Posiadamy szeroki asortyment pojazdów do przewozu osób na różnego rodzaju imprezy okolicznościowe czy wycieczki. Wyróżniamy się jakościową obsługą i indywidualnym podejściem do klienta. Cieszymy się pozytywnymi opiniami, uznaniem i zaufaniem osób, które już skorzystały z naszych usług. Wszystkie nasze oferty są w bardzo atrakcyjnych i konkurencyjnych cenach. Każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Zależy nam wyłącznie na Państwa zadowoleniu i bezpieczeństwie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

Facebook