Transport, przewóz osób – Bielsko-Biała

Oferujemy Państwu możliwość wynajmu środków transportu w postaci autokarów, mikrobusów i samochodów luksusowych.

Udostępniamy nasze pojazdy dla realizacji następujących celów podróży:

  • wypoczynkowych: przewóz osób do miejsca celowego i dyspozycyjność autokarów w miejscu pobytu.
  • krajoznawczych: wycieczki objazdowe o celach poznawczych, kulturowych i oświatowych.
  • religijnych: wyjazdy na pielgrzymki.
  • sportowych: wynajem środków transportu na różnorodne imprezy sportowe, mecze, zgrupowania. Możliwość wynajmu transportu w ramach regularnych przewozów np. codzienne treningi sportowców.
  • służbowych: przewóz osób na konferencje, sympozja, przewozy pracownicze.
  • rodzinnych: możliwość wynajmu transportu dla mniejszej ilości uczestników (przysięgi, wesela itp.).
  • społecznych i oświatowych: wyjazdy zorganizowanych grup do teatru, kina i wiele innych.

Organizujemy również wycieczki szkolne.

Przewóz osób Bielsko Biała to oferta skierowana do wszystkich osób, które planują różnego rodzaju imprezy okolicznościowe. Od wielu lat świadczymy usługi klientom w celu zapewnienia transportu w różnego rodzaju celach podróży. Posiadamy wieloletnie doświadczenie

Nasze pojazdy udostępniamy do realizacji różnych celów podróży. Szykuje się urlop i potrzebny jest transport w celach wypoczynkowych? Przewóz osób Bielsko-Biała jest ofertą dostosowaną do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy przewóz osób do miejsca po uprzednim podaniu konkretnego adresu. Zapewniamy dyspozycyjność kierowców i autokarów w miejscu pobytu. Wycieczki objazdowe w celach poznawczych? Nie ma problemu! Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Do Państwa dyspozycji udostępniamy
Marka pojazdu Ilość miejsc
Mercedes Benz Tourismo 55+1+1
Setra 54+1+1
Neoplan 48+1+1
Mercedes Vario 23+1
Mercedes Sprinter 19+1
Mercedes Sprinter VIP CLASS 19+1
Ford Transit 8+1
Ford Transit 2008r 13+1
Ford Transit 2015 17+1
Ford Transit Combi 2015 8+1
Ford Tourneo 7+1
Citroen Jumpy 8+1

Przewóz osób

Organizowanie różnego rodzaju wycieczek i tego typu przedsięwzięć jest trudne szczególnie, jak chodzi o kwestie logistyczne. Zapewnienie wszystkim uczestnikom bezpiecznego i komfortowego transportu to nie lada wyzwanie, ale korzystając z usług naszej firmy, każdy z klientów może mieć pewność, że cena idzie w parze z jakością.

Nasze usługi nie ograniczają się jedynie do wycieczek turystycznych; proponujemy także wyjazdy na różnego rodzaju imprezy sportowe, obozy i kolonie. Oprócz tego oferujemy przewozy pracownicze i nie tylko, dlatego przewóz osób Bielsko-Biała to idealne rozwiązanie dla każdej osoby, która posiada potrzeby transportu. Transport osób Bielsko-Biała oferowany przez nas to gwarancja jakości.

Komfortowy transport

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z naszych klientów był w pełni usatysfakcjonowany. Flota naszych samochodów dostosowana jest do potrzeb osób, które potrzebują transportu. Organizujemy również transport na wycieczki, do kina, do teatru i różnych miejsc związanych z kulturą i oświatą.

Każda osoba, która kiedykolwiek organizowała wycieczki obojętnie, czy w kręgu przyjaciół, czy na stopniu firmowym z pewnością zdaje sobie sprawę, że transport i skuteczne dojechanie z punktu A do punktu B jest kluczowe. Zachęcamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą - flota aut jest bogata, a do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Transport osób Bielsko-Biała, który oferujemy, cieszy się zadowoleniem wśród poprzednich klientów.

Transport na wycieczki

Jeżeli macie Państwo w planach jakąś wycieczkę lub wyjazd w celach turystycznych, serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług. Nasi pracownicy służą pomocą i w razie jakichkolwiek pytań z pewnością doradzą, który konkretny środek transportu będzie odpowiedni na potrzeby podróży.

Facebook